Dlaczego związki się rozpadają?

Czemu się rozpadają związki?
Dlaczego związki się rozpadają?
5 (100%) 17 głosów

Powodów może być tyle co ludzi na świecie, jednak najczęściej związki się rozpadają przez złe dobranie się z partnerem pod względem charakteru. Ludzie często dobierają się na siłę, nie chcą być samotni lub inni od swoich wszystkich znajomych, którzy są już zajęci.

Mówi się, że kobiety wybierają chamów, a nie spokojnych mężczyzn. W dużej mierze to prawda. Kobiety liczą, że mężczyzna się kiedyś zmieni, a taki mężczyzna wydaje się mniej nudny. Po czasie w związku jednak kobiety zauważają, że nie był to zbyt, mądry wybór.

Alkoholizm jednego z partnerów również może przyczynić się do rozpadu związku.
Zdrady – niekoniecznie jej powodem musi być nieudany seks. Biorą się z różnych powodów, np. z braku rozmów czy zrozumienia drugiego partnera.

Nuda w związku. Na początku wszystko jest cacy i pięknie, ale z biegiem czasu wchodzi do związku monotonia, która może przysporzyć nam wiele problemów. Możemy walczyć z nią chociażby poprzez wspólne wyjazdy, nawet w pobliskie okolice, ważne by być ze sobą i spędzać miło czas. Nie marnujmy czasu na siedzenie przed telewizorem, wspólnie można robić wiele rzeczy, nawet w domu, np. gotować. To przynosi efekty i buduje trwały związek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *