Życie seksualne Polek

Życie seksualne Polek
Życie seksualne Polek
5 (100%) 6 głosów

Zdecydowana większość Polek nie jest zadowolona ze swojego seksu. Narzekają one na swoje życie seksualne chciałoby wprowadzić znaczne zmiany by je poprawić. Najbardziej narzekają one na częstotliwość seksu, jest go za mało. Wbrew powszechnej opinii inicjacja seksualna nie jest tak wczesna jak się by mogło wydawać.

Polkom brakuje również dłuższej gry wstępnej oraz łóżkowych eksperymentów. Polki nienawidzą zdrad, niewielka część z nich jest w stanie je wybaczyć. Antykoncepcje stosuje ponad 60% kobiet nie mając w planach dziecka. W naszym kraju po obaleniu socjalizmu zaszło wiele zmian obyczajowych i kulturowych, również widzimy to w związkach. Polki coraz chętniej mówią partnerom czego oczekują w seksie, są coraz bardziej świadome swojej kobiecości. Coraz więcej Polek nie wstydzi się masturbacji i z chęcią to robi, często sięgając po różne gadżety, takie jak wibrator.

Seks to bardzo istotna sprawa w związku, jeśli jest nieudany lub go brak często pojawiają się problemy lub zdrada, do której przyznaje się coraz więcej Polek. Problemy łóżkowe pojawiają się zwykle u kobiet, które są długie lata w związku, wtedy to bowiem wkrada się monotonia i nuda, nie tylko w nasz seks, ale często i całą relację partnerską. Powinniśmy próbować temu zapobiec, gdyż może to być koniec naszego związku. Rozmawiajmy o sowich potrzebach ze swoimi partnerami, mówmy czego oczekujemy i co nam brakuje. Nie ma nic gorszego niż ukrywanie tego i zaspokajanie swoich potrzeb na boku lub z kimś innym. Związki należy pielęgnować całe życie, etap zauroczenia może minąć szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *